Hakkımızda

 


www.herevehali.com merkezi İtalya’da bulunan www.webtappeti.it ve aynı zamanda İspanya ve Fransa’da da www.webalfombras.es ve www.webtapis.fr olarak yayında olan e-ticaret sitelerinin Türkiye’deki devamı ve iş ortağıdır.


 

Halıyı basit bir yer döşemesi olmaktan çıkararak, tek başına bir tasarım aracı olarak yeniden yorumluyoruz. Avrupa’nın dünyaca ünlü tasarımcılarını ve modasını evinize getiriyoruz.


 

Bütçenize ve evinize en uygun halıyı sunmak için buradayız. Her halı için oluşturulan oda konsepti ve sanal bir showroom şeklinde tasarlanan web sitemiz hangi halının evinize daha uygun olduğunu bulmanızda size yardımcı olacaktır. Ayrıca web sitemizde halı seçerken ve ihtiyacınız olan ölçüleri belirlerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatan bölümler bulacaksınız.


 

Maliyetleri en aza indirerek, olabildiğince çok modeli en uygun fiyatlarla size sunabilmek için sadece online satış yapıyoruz. Herhangi bir showroom veya mağazamız bulunmamaktadır. Satışa sunduğumuz ürünler aşağıda iletişim bilgileri belirtilen irtibat ofisi ve depomuzdan veya üreticilerin depolarından direkt size ulaştırılmaktadır.


 

Keyifli alışverişler dileriz.


 

HEREVEHALI TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Oruç Reis mah. Tekstilkent cad. A13 Blok No:41

Tekstilkent, Esenler/İstanbul

Ticaret Sicil No: 822670

Atışalanı VD 4610425627


 herevehali.com © Copyright 2012 Herevehalı Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır.
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.